KAWIARNIANA ATMOSFERKA

Jesteśmy po kolejnym występie. Mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz, czyli Grupy 50+, autorski program pt. “Kawiarniana atmosferka” w klubokawiarni Pora na Seniora przy ul. Puławskiej 3. Chyba wszyscy bawiliśmy się doskonale, bo utwory są bardzo zróżnicowane, więc każdy znalazł coś dla siebie. Sala była pełna, aktywność widzów duża, a to cieszy najbardziej. Staraliśmy się dać z siebie wszystko.

Na koniec , jak zwykle, fani mieszają się z występującymi, żeby być na wspólnej fotce.

Ekspresyjna Samba z żartobliwym moim tekstem i muzyką autorstwa Andrzeja wyzwoliła energię widowni.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie i już rysuje się propozycja kolejnego występu

2 myśli nt. „KAWIARNIANA ATMOSFERKA”

  1. Anno, przytłoczony problemami nie zaglądałem na Twój blog. Teraz powoli odrabiam zaległości. Odnoszę wrażenie, że Twoja wena artystyczna, w każdym wymiarze, malarskim, literackim – w tym reportażowym osiągnęła apogeum. Spoglądasz na świat z wyrozumiałością, wrażliwością i niezmiennym optymizmem. Retrospekcje wzruszają, a głęboka świadomość swojego miejsca we wszechświecie zaskakuje. Gratuluję Ci energii i siły przekazu. Piszesz obrazowo i wyraziście zarazem. Masz własne, oryginalne spojrzenie na wiele aspektów życia. Odrzucenie książki po przeczytaniu kilku fragmentów może jest zbyt odważne i pochopne, z drugiej strony Twój czas jest cenny, wykorzystywany do granic, rzeczywiście, ta wybiórczość ma sens.
    Historia z czarnym motylem jest bardzo ciekawa, sugestywna i nasycona czarną magią, ezoteryką, może metafizyką.
    Powodzenia. Będę zaglądać częściej.

    1. Zapraszam, bo taka jest intencja prowadzenia blogu.Dzielę się swoimi pasjami i przemyśleniami i oczekuję reakcji. Miło mi kiedy otrzymuję komentarze, bo cenny jest kontakt w obie strony. Reakcje telefoniczne, SMS-owe czy mailowe nie czynią klimatu takiego jakiego oczekuję od blogowania. Jednak zdaję sobie sprawę, że nie poruszam tematów , które prowokują agresję, impulsywną reakcję, czy takich, które wręcz przeciwnie, kleją się od przesadnie nienaturalnej słodyczy. Lubię odpowiedzi konkretne, sensowne i serdeczne. I za te Tobie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *