GRUPA MoCARTA

Rewelacyjny koncert na żywo. Upał nie zniechęcił wielbicieli Grupy MoCarta i fani tego zespołu przybyli tłumnie w niedzielny wieczór 16 lipca  na koncert do centrum Otwocka. Scena Letnia w otoczeniu okazałych palm kipiała oryginalną aranżacją prezentowanych utworów . Elegancja, mistrzostwo wykonania, humor i serce dla publiczności to wizytówka zespołu. Było gorąco i równie gorąca była reakcja widzów.

 Na koniec kwiaty i podziękowania, miłe słowa podkreślające zaangażowanie wykonawców

i organizatorów w czym uczestniczył też Prezydent Otwocka Jarosław Margielski mocno wspierający wszelkie wydarzenia kulturalne miasta nie tylko obecnością.

Czas jego kadencji to rozkwit miasta. Nowe ulice, parkingi, dworzec PKP, mieszkania komunalne, mnóstwo zieleni, parki, renowacja świdermajerów i ogromne zaangażowanie w kulturę. Mimo napiętego czasu stara się wesprzeć swoją obecnością wiele wydarzeń i powiedzieć kilka słów do mieszkańców swojego miasta, którzy jeszcze nigdy nie byli tak zintegrowani. Szkoda, że jest niewielu takich ludzi.

2 myśli nt. „GRUPA MoCARTA”

  1. Na koncertach grupy MOCARTA nigdy się nie rozczarowywałem występem. Są perfekcjonistami a przy tym potrafią rozbawić publiczność. Twoja relacja oddaje ich maestrię. Czas znów ich obejrzeć.

    1. To dobrze, że taka wyjątkowa Grupa dała plenerowy występ, bo posłuchali również ci,którzy z różnych powodów nie mieli okazji zobaczyć na żywo tych fantastycznych muzyków. Perfekcja, humor, klasa. Są rewelacyjni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *