NA SZKLE MALOWANE

Komplet na ciastko i kawę, to zamówienie od Przyjaciółki, więc pojechał do Zakopanego.Cieplutko Cię pozdrawiam Ewuniu, z najlepszymi o Tobie myślami.

IMG_3710 BL

Pucharek  nabył  DK Wygoda w Warszawie, gdzie miałam wystawę swoich prac w październiku 2006 roku. Przemiła atmosfera i zaangażowanie Dyrekcji pozostawiło niezapomniane wspomnienie do dzisiaj i zaowocowało nawiązanymi tam przyjaźniami.

 farby witrażowe  na szkle – Anna Kulesz

słojeIMG_6270 BL

 Aniołek to moja pierwsza praca na szkle. Takiego sobie wymyśliłam. Miał być taki  niedoskonały, nieporadny, ale  radosny i taki powstał. Komuś też się chyba taki marzył, bo natychmiast po wyschnięciu został kupiony. Mam nadzieję, że przynosi nabywcy pomyślność.

IMG_7988 BLI jeszcze kilka prac.

IMG_0022 BL

słoje IMG_0001 BL

słoje IMG_7942 BL

Malowanie na szkle sprawia mi dużą przyjemność , a i odbiorców tego rodzaju sztuki jest wielu. Na wernisażu w bibliotece przy ulicy Jodłowej malowane słoiczki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

IMG_0035 BLfot. F. Kulesz

słoje IMG_6266 BL

Jedna myśl nt. „NA SZKLE MALOWANE”

  1. Przed laty był taki program w telewizji Szklana niedziela. Czasem też pokazywano różne piękne rzeczy, lecz- Twoje są piękniejsze. Właśnie – na szkle malowane. Inwencja, pomysł, farba – dodają uroku szkle. Czyń dalej takie cudeńka. Henryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SNY MALOWANE czyli mój sposób na (do)życie