KONCERT HARFOWY – DK Świt

 

To był ogromnie fascynujący wieczór z przepięknym koncertem, który odbył się w DK ŚWIT w Warszawie. . Ode mnie to bardzo daleko, ale warto było.A tak zachęcał DK  do  przybycia na ten występ.

„Zapraszamy na koncert harfowy w wykonaniu artystów – studentów, absolwentów Berklee College of Music w Bostonie (USA). Pia Salvia (Belgia) – głos i harfa, Agata Kuliś (Polska) – głos Noam Israeli (Izrael) – instrumenty perkusyjne. Gatunek, którą wykonują można określić mianem elektroniki z elementami folku polskiego jak i równiez muzyki rozrywkowej. Dzięki zastosowaniu loop station otrzymujemy oryginalne sample, pod które grają instrumenty oraz śpiewany jest tekst. Daje to niesamowite połączenie nowoczesności z delikatnym brzmieniem harfy i etnicznym cajonem. Jest to druga mini trasa w tej części Europy. Artyści w styczniu występowali na koncertach w Piwnicy pod Baranami w Krakowie, Nowym Swiecie w Warszawie i w Brukseli na koncertach z serii Soirées Cerises.”

fot. A.Kulesz

Najchętniej ogląda się coś, gdzie widać rozkochanie w tym co się robi. Ci artyści to pokazali. Oni się bawili muzyką i wciągnęli w zabawę widownię, która klaskała i śpiewała razem z nimi. Cudowne przeżycie. Dziewczyny śpiewały w duecie a  głosy miały anielskie.

fot. A. Kulesz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.