MARYSIA GŁUCHOWSKA – KONCERT

To była mocna dawka energii na kolejne dni. Wieczorny koncert Marysi Głuchowskiej na który wybraliśmy się z przyjaciółmi do art.bistro „Światło” przy Nowogrodzkiej 10/ róg Kruczej, okazał się eliksirem na wszelkie  szarości , również te pogodowe.

Chwila rozmowy z managerem wokalistki Bogdanem Smółką

Wokalistka zachwyca swoim wyjątkowym niskim, , alikwotowo-chropawym głosem. Byłam oczarowana dźwiękami jakie wydobywa z siebie ta urocza filigranowa kobietka. Wsłuchiwałam się w niesamowite dźwięki jakie wydawały jej struny głosowe, co momentami  kojarzyło mi się z brzmieniem  głosu Tiny Turner.  Niezwykła umiejętność.

Pełna czaru Maria, hipnotyzowała publiczność nie tylko śpiewem ale mistrzowską grą na gitarze, która szalała w jej rękach. Piosenkarce towarzyszył  Janusz Staszek – perkusista  i Wojtek Lisiewski – wszechstronny muzyk, tym razem akompaniując na gitarze.

A ja zasłuchana delektowałam się aromatycznym  naparem  z mieszanki ziół jaki ma w swoim menu lokal . To ciekawa propozycja jakiej nigdzie jeszcze  nie spotkałam. Podawany jest w wysokiej szklance . W zależności od zestawu ziół napar  jest słodzony miodem albo podawany z konfiturami (doskonałymi!) w osobnych pojemniczkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.