PRZERWA BEZ PRZERWY

Po intensywnych próbach przed premierą naszego widowiska poetycko-muzycznego „Kawiarniana atmosferka” w NOK chcieliśmy trochę odpocząć, ale życie i tak ma swoje plany. Tak też niespodziewanie dostałam zaproszenie do Muzeum Karykatury przy Koziej na wernisaż, na którym miałam zaśpiewać kilka piosenek.

Akompaniował mi mój ulubiony muzyk Andrzej Maciejczak,twórca większości  piosenek, które wykonuję. Warunki nie były typowe dla solowego występu. Tuż obok przybyłych gości, wtopieni w klimat baśniowych rysunków na ścianach i oryginalnych grafik Bartłomieja Brosza tworzyliśmy poetycką całość.  Andrzeja zafascynował przed występem obraz piekła i na moment wprawił w zamyślenie.

A potem odbyła się  promocja tomików fraszek Marleny Wilbik z ilustracjami Bartłomieja Brosza. Rozmowa z autorką  i wspólne czytanie fraszek.

Fotka (z sieci) z gospodarzami wieczoru, obowiązkowo 😉

Było elegancko interesująco i smacznie , bo po części oficjalnej wszystkich gości zaproszono na poczęstunek barwny, efektowny i obfity przy lampce wina.

Na koniec jak zwykle jeszcze pamiątkowe zdjęcia. Robiono ich sporo, ale nie wiem czy do mnie dotrą, więc na razie tylko ta.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.