JESIENIN W OTWOCKU – kolejny występ za nami

20170303_131142

W otwockim Klubie Batory 17marca br przyjęto nas bardzo serdecznie. Widzowie też nie zawiedli, a wciągnięci w klimat widowiska bawili się z nami doskonale, bo Jesienin to nie tylko wiersze tragiczne.

Spotkaliśmy się przed programem jak zwykle dużo wcześniej, żeby wszystko dograć i zrobić małą próbę .

WSZYSTKIE ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ WŁASNOŚCIĄ JEGO AUTORKI. Fot. Władysław Kulesz

IMG_6811

IMG_6816

Yana Zrazhevskaya czyta informację o naszym występie  w LINII OTWOCKIEJ – lokalnej gazecie. Obok niej Kasia Nowak, która program poprowadzi. Na zdjęciu niżej dopasowuje  cylinder.

IMG_6815

IMG_6824

Gulnara Ciechanowska i Anna Kulesz – próba piosenki o Kupale z ruchem scenicznym.

IMG_6839

To już początek występu.

IMG_6848

Andrzej Maciejczak na chwilę oderwał się od swojego akordeonu i śpiewa List do matki. Andrzej to muzyczna podstawa zespołu. Zagra wszystko o co się poprosi, a dziewczyny rozmarzają się słuchając jego głosu.

IMG_6850

Widzowie dopisali. Dostawiano krzesła poza rzędami dla nieco spóźnionych gości. To było miłe, że tyle osób chciało spędzić ten wieczór z nami i wierszami Jesienina.

IMG_6853

Andrzej Kowalczyk, gitarzysta z ogromnym doświadczeniem scenicznym i Gulnara Ciechanowska, pieśniarka syberyjska pełna ciepła i radości, uwodząca ludowo-rosyjskim brzemieniem głosu.

IMG_6855

Gulnara Ciechanowska i Henryk Ditchen, który przetłumaczył na język polski wszystkie utwory wykonywane przez nas w tym programie. To również projektodawca widowiska.

IMG_6865

Yana Zrashevskaya , pieśniarka z Syberii mieszkająca na stałe od kilku lat w Polsce. Zachwyca jej oryginalny głos i niebanalna interpretacja piosenek w której wykorzystuje swoje aktorskie umiejętności.

IMG_6868

Chwila zadumy po wykonanym utworze.

IMG_6863

Anna Kulesz – czytam wiersze Jesienina

IMG_6876

Spektakl kończy wiersz Jesienina Maskowskij guliaka w naszym radosnym wykonaniu w klimacie zamierzonego scenicznego zamieszania, bo taki właśnie jest nastrój tego wiersza.

A za tydzień kolejny występ na zaproszenie Kluboteki Dojrzałego Człowieka na Ursynowie w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.