Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku – “Kawiarniana atmosferka”

20 grudnia był dniem obfitującym w spotkania i uroczystości związane z nadchodzącą Wigilią. Na ten czas przypadł też nasz występ, a właściwie dwa występy, w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku. Jeden dla Uniwersytetu III Wieku, którego prezeską jest niezwykle operatywna Pani Regina Morawska – Stec i drugi dla mieszkańców, głównie seniorów,  Otwocka.

W przerwie między występami były uroczyste życzenia świąteczne od władz miasta i powiatu. Przywitała wszystkich prezes UTW Regina Morawska-Stec i prezydent Otwocka Jarosław Margielski (zdj.).

Nasza Warszawska Grupa SCENA 50+ wypełniła wnętrze teatru kawiarnianą atmosferką, czyli swoim programem autorskim. Wiersze i piosenki , które sami tworzymy, a staramy się, żeby było miło i z humorem, bo wszystkim nam potrzeba chwili odprężenia na ten trudny czas.

Teatr ma około 200 miejsc co na dwie tury daje dwa razy tyle i w zasadzie trudno narzekać na frekwencję biorąc pod uwagę odbywające się w tym samym czasie inne uroczystości, wyjątkowo śliskie w tym dniu chodniki i niestety, ciągle obecną grypę i Covid. Ale taka to niefortunna pora roku, no i czas przedświąteczny kiedy skupiamy się na przygotowaniach.

Ja też z trudem utrzymałam swoje gardło w dobrej kondycji stosując różne środki zapobiegawcze. Do występu dotrwałam.

A po kilku dniach miła niespodzianka na zakończenie roku. Napisano o nas i naszym występie w Informatorze Kulturalnym miasta Otwocka

4 myśli nt. „Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku – “Kawiarniana atmosferka””

    1. Z radością przyjęliśmy wszystkich, którzy skorzystali z zaproszenia.Niezwykle miło widzieć zajęte miejsca, bo przecież tworzymy dla ludzi. Jeśli nie ma odbiorcy to znak, że działalność nie ma sensu. Wysiłek,ćwiczenia na próbach i trema, którą ma każdy kto staje na scenie, rekompensuje ciepłe przyjęcie przez publiczność, to są serdeczne słowa z osobami, które przychodzą do nas po zakończeniu występów, to są SMS-y i telefony z gratulacjami. Takie chwile pamięta się do końca życia, ale one też są napędem, żeby tworzyć jeszcze lepiej. Dziękuje Wojtku, że byłeś, dziękuję wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *